KAMPANYALI PANORAMİK ALBÜMLER

Sektörümüzde 42. Yılımızı doldurmanın onuru ile 2014 yılında başlattığımız mat kart albümlerdeki kampanyamıza 2017 yılında da devam ediyoruz. Profesyonel düğün fotoğrafçılarının ve çocuk ve bebek fotoğrafçıların en çok tercih ettiği panoramik albüm modellerini sizler için belirledik.


KAMPANYA AKRA
PANORAMİK ALBÜMLER

3 renk koton çeşitleri ile farkınızı hissettirin.

KAMPANYA DREAM FOTOKAPAK
PANORAMİK ALBÜMLER

Kendi zevkinize ve tarzına göre tasarladığınız albüm kapağınızı tam sayfa fotoğraf baskı olarak özel şekilde hazırlıyoruz.

KAMPANYA NEW DREAM
DERİ PANORAMİK ALBÜMLER

8 renk deri çeşitleri ile farkınızı hissettirin.

CİLTLEME

Albüm tasarımlarında ki çoklu sayfa tercihlerinde, Hot-Melt teknolojisi kullanılan ciltlemele sisteminde yapılıp, sayfa kalınlıklarımız 0,5 mm. ila 1 mm. aralığında değişmektedir.


LAYFLAT

Teknolojik yeni bir kazanım olan Lay-Flat sayesinde albümler, açıldığında kusursuz bir göz zevki ve görüntü akışkanlığı sağlar.


SAYFALAR

Standart 10 sayfa olarak üretilen albümler de, dilediğiniz kadar tasarımı yapabilir, sayfa adetini arttırabilirsiniz. Sayfalarda kullanılan ürün kalınlığı 0,5 mm. ila 1 mm. arasında tercih edebilirsiniz. VIP Kategorisinde yer alan Fine-Art, Satin ve Kristal Plus segmentinin, giriş kısmı sizler için ekstra özel bir materyalle desteklenip, sunulan aydınger kağıdı sayesinde özel notlar yazılacak halde kişiselleştirmenize olanak sağlar.


KUTU & PAKET


Tasarım Olarak Benzersiz Bir Kalite ve Malzemeye Sahip Olan Panoramik Albüm Kutularımız, Her Albümün Kendine Özgün Renginde Üretilmektedir.

Profesyonel Fotoğrafçılarımızın Olmazsa Olmazı Olan Bu Kutular, Güvenilir, Uzun Ömürlü ve Dekoratif Şekilde Sergilemeleri İçin Tasarlanmıştır.


EBATLAR

KARE EBATLAR
25,4 x 50
30,5 x 60
DİKEY EBATLAR
30,5 x 50
35 x 65
41 x 76
YATAY EBATLAR
30,5 x 80
30,5 x 90

KAĞIT TİPLERİ

Özel günlerinizdeki en güzel anılarınızı en canlı ve en güvenilir bir şekilde saklayabilmeniz için 7 farklı kağıt modelini sizlere sunuyoruz.

Profesyonel Fotoğrafçıların tercihi ve son baskı teknolojilerinin tercihi olan bu kağıt modellerini zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

MAT

Baskı renkleri ve geçişlerinde yüksek kalitede görüntü sunan bu kağıt, Parlak ve yarı ipeksi görünümü ile profesyonel fotoğrafçıların panoramik albümlerinde tercih ettiği orjinal fotoğraf kağıt türlerinden biridir.


TEKNİK BİLGİLER

Panoramik Albümlerinizi hazırlarken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar vardır. Panoramik Albüm tasarımlarınızı sayfa kenar çizgilerine en az 1,5 cm. Kesme payı bırakarak hazırlayınız. Panoramik Albüm renk, strasyon ve konstras ayarlarınızı eşit ve dengeli şekilde yapınız. Baskınızın daha kaliteli ve düzgün olması için renk, ton ve konstras farkı olmaması gerekmektedir.

DOĞRU KULLANIM

DOĞRU KULLANIM

Cihan Albüm

Cihan Albüm son teknoloji baskı ve üretim sistemlerimiz, her birisi sahasında uzman deneyimli personelimiz, fotoğrafçılık altyapımız ve deneyimimiz sayesinde fotoğraflarınızın önemini ve değerini çok iyi biliyor, fotoğraflarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak ürün çeşitlerimiz ve baskı çözümlerimiz ile, size, sizin gibi düşünerek hizmet ediyoruz.