ÇERÇEVELİ KANVAS

Tablolarımızın dışına kullandığımız profil ile yaptıgımız uygulama sayesinde kazandığımız Mükemmel görselliği sizde keşfedin. Kanvas tablolarımızda kullandığımız UV baskı teknolojiisi Dünya Sağlık Örgütü WHD tarafından onaylıdır. Kanvas tablolarımız 350 gr ağırlıkta % 100 pamuklu koton kumaş üzerine baskı yapılarak hazırlanmaktadırlar. Kanvas tablolarımız direk güneş ışığına maruz bırakılmadığı sürece ömür boyu kalitesini korumaktadırlar. Kanvas tablolarımız fırınlanmış ahşap malzeme kullanılarak çerçevelenmektedirler.

 
 

YÜKSEK BASKI
TEKNOLOJİSİ

Tablolarımızda kullandığımız UV baskı teknolojisi Dünya Sağlık Örgütü WHD tarafından onaylıdır. Direk güneş ışığına maruz bırakılmadığı sürece ömür boyu aynı kalitede kalabilmektedir.

%100 PAMUKLU
KOTON KUMAŞ

350 gr. kalınlıkta %100 pamuklu sanatsal kanvas kumaş kullanılmaktadır.

AHŞAP ÇERÇEVE

Tablolarımız, Kenar Kalınlıkları 4×3 cm. olan Fırınlanmış Özel Kurutulmuş Ağaçtan Üretilmiştir.

 

Cihan Albüm

Cihan Albüm son teknoloji baskı ve üretim sistemlerimiz, her birisi sahasında uzman deneyimli personelimiz, fotoğrafçılık altyapımız ve deneyimimiz sayesinde fotoğraflarınızın önemini ve değerini çok iyi biliyor, fotoğraflarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak ürün çeşitlerimiz ve baskı çözümlerimiz ile, size, sizin gibi düşünerek hizmet ediyoruz.