PROFESYONEL DÜĞÜN ALBÜMLERİ

"En İnce Noktasına Kadar, Tüm Detayları Birbirine Uyumlu Hale Getirerek Tasarlayıp Üretiyoruz"

Slider

Türkiye'nin "En İyi Albüm Modelleri" Koleksiyonuna Hoş Geldiniz!

Profesyonel Fotoğraf Albüm ürünümüzü kullanarak tüm görsellere kesintisiz bakış açısı kazandırabilirsiniz. Profesyonel Fotoğraf Albüm, ilk kez Cihan Digital tarafından tasarlanarak üretilmiştir. Lay-Flat adı verilen özel ciltleme sistemi sayesinde fotoğraflar için panoramik bir görüntü akışı elde edersiniz. Büyük ebatlı baskı ile alınan fotoğrafların kırılarak geniş bir yüzeyde sunulmasına olanak tanıyan Profesyonel Fotoğraf Albüm, ortaya çıkarttığı bu görsel farklılığın yanı sıra estetik tasarımı ile de unutulmayan anları, unutulmayacak şekilde sergiliyor.

Fotoğraf albümü çeşitleri arasında özel bir yere sahip olan Profesyonel Fotoğraf Albüm üretimimizle kişiye özel tasarım seçeneği de sunuyoruz. Albüm üzerindeki lazer tekniğinde isim ve tarih yazılmasına olanak sağlayan alan sayesinde en özel anların kişiye özel biçimde saklanması da mümkün oluyor. Yeni doğan fotoğrafı, bebek fotoğrafı, çocuk fotoğrafı, düğün fotoğrafı veya yaşamın diğer önemli kesitlerinden oluşan tüm özel anı albümü çalışmalarınızı, profesyonel panoramik albümle zenginleştirebilir, müşterilerinize özel bir “Photo Book” yani Fotokitap seçeneği sunarak, farkınızı ortaya koyabilirsiniz. ...
Profesyonel düğün albümü yapmak için harika bir seçenek sunan Profesyonel Fotoğraf Albüm ürünümüzle gelin-damat, nişan, sünnet, düğün ve diğer özel çekim çalışmalarınızı dikkate değer kılacaksınız. Profesyonel Fotoğraf Albüm, profesyonel düğün fotoğrafçısı, tematik fotoğraf sanatçısı ya da benzer özelleştirilmiş işler yapan bir fotoğrafçının, işlerini en iyi şekilde sunması için tasarlandı. Farklı kapak tasarımları ve en trend renk seçenekleri ile beraber deri ve kumaş malzemeler, titiz bir şekilde bu albümde birleşiyor.

Profesyonel fotoğrafçılığın ruhunda yer alan tutku ve tecrübeyi, her zevke uygun biçimde Profesyonel Fotoğraf Albüm ürünümüzle sizlere sunuyoruz.

Zengin Model Çeşitleri

“Özgün fikirler ile tasarlanan ve yeniliği hissettiren albüm modellerimizde, farklı malzemeleri bir araya getirerek, muhteşem uyumu, yenilikçi tasarımlarla bir araya getiriyoruz.”

"Fotoğraflarınızın Anlamını Derinleştirin"

Pleksi şıklığını Profesyonel Fotoğraf Albümle birleştiriyoruz. Sadelik ve netliği bir arada sunan pleksi malzemesini, Profesyonel Fotoğraf Albüm modelimizde ahşap ve metal malzemeleri ile tamamlıyor, koton ya da ipek/flok malzemesi kullanarak eşsiz bir estetik sağlıyoruz. Farklı renklerde seçenekleri olan pleksi albüm sayesinde panoramik görünümlü fotoğraflarınızı, bir zanaatkar ustalığında sergileyebilecek, portföyünüze farklılık katacaksınız.

Pleksi Albümler

Ahşap Albümler

“Dokusunda Doğallık Var”

Ahşap sıcaklığı, dokunduğu her yeri değiştirir. Ahşap albümler arasında Ahşap Profesyonel Fotoğraf Albüm’ün de özel bir yeri var. Ahşap dokusuna uygun farklı renk seçenekleri bulabileceğiniz ahşap Profesyonel Fotoğraf Albüm çeşitleri, sıcak ve şık görünüşüne ipek flok ve koton malzemeyle bütünlük oluşturarak koleksiyonunuzun en değerli parçalarından biri olmaya aday.

"Eşsiz Dokularla Anılarınıza Sanat Katın"

Profesyonel fotoğraf sanatçısı ya da profesyonel fotoğrafçı iseniz hem kendiniz hem de müşterileriniz için süet şıklığını, süet Profesyonel Fotoğraf Albüm sayesinde bulabilirsiniz. Süetin verdiği yüksek kalite duygusunu, panoramik albüm yeniliği ile buluşturuyor, ahşap aksesuar ve pleksi baskı ile harmanlayarak “Professional Photography” alanında değerli bir seçenekle şıklık serinize ekleme yapıyoruz.

Süet Albümler

Deri – Nubuk Albümler

“Vazgeçilmez Deri Tutukusu”

Deri kumaşın yeri ayrıdır. Profesyonel Fotoğraf Albüm seçenekleri arasında deri ve nubuk kaplama ile seçkin bir dokunuş sunuyoruz. Özel bir arşiv efekti sunan deri nubuk Profesyonel Fotoğraf Albüm, uyumlu ahşap kutusu içinde fotoğraf profesyonellerine yakışan bir seçenek. Deri ve deri işlenmesi ile elde edilen nubuk kaplama ile oluşturan albümler, farklı renk seçenekleri ile sizlerle buluşuyor.

"Kusursuz İpek Dokuyla Özel Hissedin"

İpek dokunuşunun yarattığı hissi, ipek flok panoramik albüm ile siz fotoğraf profesyonellerine sunuyoruz. “Wedding Photography” yani Düğün Fotoğrafçılığı yapan fotoğraf sanatçılarının, yarattıkları özel kolajları sergileyebilecekleri harika bir seçenek de İpek Flok Profesyonel Fotoğraf Albüm. İpek flok fotoğraf albümü, özel kutu tasarımları ve farklı renk seçenekleri ile beğeninize sunuluyor.

İpek – Flok Albümler

Koton Albümler

“Koton ile Ahşabın Uyumu”

Şık sunumun bir başka örneği de koton malzeme ile oluşturduğumuz Profesyonel Fotoğraf Albüm modelleri. Ahşap malzeme ile uyum içinde üretimini yaptığımız Koton Profesyonel Fotoğraf Albüm ile siz değerli fotoğrafçılara, yaratıcı kolajlar yapma imkanı sunuyoruz. Koton fotoğraf albümü ile sadelik ve şıklık, farklı renk seçenekleri ile portföyünüzde yer almayı bekliyor.

"Fotoğraflarınıza Başka Bir Doku Kazandırın"

Çektiğiniz ve işlediğiniz fotoğraflar arasından birini, hazırlayacağınız albümün kapağı yapmak ister misiniz? Fotokapak albüm, tam bunun için tasarlandı. Yüksek kaliteli fotoğraf kağıdı üzerine dokulu laminasyon tekniği ile basılan fotoğrafı, panoramik albümün kapağı yaparak kişiye özel Profesyonel Fotoğraf Albüm isteyenlere harika bir seçenek sunmuş olacaksınız.

Fotokapak Albümler

Bebek Albümleri

"Miniklere Özel Albüm Çeşitleri"

Zengin Profesyonel Fotoğraf Albüm modelleri arasından seçeceğiniz herhangi bir modeli, bebek albümü halinde özelleştirebilirsiniz. İlk bakış, ilk adım ya da unutulmayacak o en özel anlar, panoramik albüm tasarımıyla birleşerek bebek Profesyonel Fotoğraf Albüm seçeneği olarak sizinle buluşuyor. Tasarım bebek albümü arayanlara sunabileceğiniz ve sizi işinizde farklılaştıracak bebek anı albümleri için doğru yerdesiniz.

RENKLER

Özel renk seçenekleri ile hem sizlerin hemde müşterilerinizin zevkine hitap eden ahşap albümlerimiz ile çeşitliliğinizi arttırın.
Mükemmelliyetçilik bizim karakterimiz ve biz tüm Profesyonel Fotoğraf Albümlerimizi tasarlarken, detayı önemsiyor ve tüm detayları en ince noktasına kadar uyumlu hale getirerek, güzelliği bir bütün olarak var ediyoruz.

CİLTLEME

Albüm tasarımlarında ki çoklu sayfa tercihlerinde, Hot-Melt teknolojisi kullanılan ciltlemele sisteminde yapılıp, sayfa kalınlıklarımız 0,5 mm. ile 1 mm. aralığında değişmektedir.

LAY FLAT SAYFALAR

Teknolojik yeni bir kazanım olan Lay-Flat sayesinde albümler, açıldığında kusursuz bir göz zevki ve görüntü akışkanlığı sağlar. Standart 10 sayfa olarak üretilen albümler de, dilediğiniz kadar tasarımı yapabilir, sayfa adetini arttırabilirsiniz. Sayfalarda kullanılan ürün kalınlığı 0,5 mm. ile 1 mm. arasında tercih edebilirsiniz.

ALBÜM KUTULARI

Tasarım olarak benzersiz bir kalite ve malzemeye sahip olan Profesyonel Fotoğraf Albüm kutularımız, her albümün kendine özgün renginde üretilmektedir. Profesyonel fotoğrafçılarımızın olmazsa olmazı olan bu albüm kutusu, güvenilir, uzun ömürlü ve dekoratif şekilde sergilemeleri için tasarlanmıştır.

EBATLAR

Profesyonel fotoğrafçılarımızın en çok tercih ettiği ve modellere göre farklı ebatlarda üretilen Profesyonel Fotoğraf Albümlerimiz aşağıdaki ebatlarda üretilmektedir.

YATAY EBATLAR
30,5 x 80
30,5 x 76
25,4 x 70

KARE EBATLAR
25,4 x 50
30,5 x 60

DİKEY EBATLAR
30,5 x 50
35 x 65

KAĞIT TİPLERİ

Özel günlerinizdeki en güzel anılarınızı en canlı ve en güvenilir bir şekilde saklayabilmeniz için 5 farklı kağıt modelini sizlere sunuyoruz. Profesyonel Fotoğrafçıların tercihi ve son baskı teknolojilerinin tercihi olan bu kağıt modellerini zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

MAT KAĞIT
Baskı renkleri ve geçişlerinde yüksek kalitede görüntü sunan bu kağıt, Parlak ve yarı ipeksi görünümü ile profesyonel fotoğrafçıların panoramik albümlerinde tercih ettiği orjinal fotoğraf kağıt türlerinden biridir.

Y-TİPİ KAĞIT
İpeksi görüntü ve dokusu ile uzun yıllardır profesyonel fotoğrafçılar bırakmadığı için tercih edilen kağıt türleri arasındadır.

KRİSTAL KAĞIT
Fotoğraf kağıdının, üzerine uygulanan parlak laminasyon kaplama sayesinde göz alıcı bir ışıltı görüntüsüne sahiptir. Bu Kaplama sayesinde fotoğraflar uzun yıllar dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

METALİK KAĞIT
Dünya’da pearl olarak bilinen bu kağıt orjinal fotoğraf kağıdı olup içerisindeki gümüş oranının yüksek olmasından dolayı baskı sonrası fotoğraflardaki görüntüye metalik baskı efekti verir.

"ÜSTÜN RENK KALİTESİ"

Fotoğraflarınız, son teknoloji baskı ekipmanlarımız ve usta gözlerin kontrolünde muhteşem renk kalitesi ile hayat buluyor. Biliyoruz ki, doğru renk, fotoğraftaki duyguyu eksiksiz hissettirir.

PAKETLER

İstemiş olduğunuz içeriklere göre daha önceden belirmemiş olduğumuz albüm paketlerini seçerek sipariş verebilirsiniz.

EKO PAKET
1 Adet Profesyonel Fotoğraf Albüm

EKO PLUS PAKET
1 Adet Profesyonel Fotoğraf Albüm
1 Adet Panoramik Albüm Kutusu

SÜPER PAKET
1 Adet Profesyonel Fotoğraf Albüm
2 Adet Aile Albümü

GOLD PAKET
1 Adet Profesyonel Fotoğraf Albüm
2 Adet Aile Albümü
1 Adet Profesyonel Fotoğraf Albüm Kutusu

Detaylı Bilgi ve Siparişleriniz İçin Üye Olunuz.

Hizmetlerimiz hakkında sorularınızmı var? Bize bilgi@cihandigital.com mail adresimizden yazabilir, hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında
+90 (507) 488 25 25 ve +90 (232) 328 30 32 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Instagram
YouTube
WhatsApp

©2021 Cihan Digital Profesyonel Düğün Albümü İmalatı

Menü