TÜM TÜRKİYE'YE LABORATUVAR BASKI HİZMETİ VERİYORUZ

İnsanların en güzel ve en mutlu anılarını fotoğraflayarak, geleceğe taşıyorsunuz. Fotoğraflar için, son teknoloji ekipmanlara yatırım yapıp, bir kare fotoğraf için verdiğiniz emeğin farkındayız. Her fotoğraf, bir fotoğraftan çok daha fazlasıdır; biliyoruz.

Profesyoneller için laboratuvar fotoğraf baskı çözümlerimizle, en kaliteli fotoğraf baskısı elde etme amacınıza hizmet ediyoruz. Fotoğrafçılığın tarihçesini iyi bilen deneyimli ekibimizle en son teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve dijital çekimleri, hızlı ve en üst kalitede laboratuvar baskı ile teslim ediyoruz. Yüksek kalite fotoğraf kağıdına, farklı boyutlarda baskı alarak, alternatifli bir fotoğraf sergileme şansı sunuyoruz. Üstelik İzmir’den tüm Türkiye’ye laboratuvar baskı hizmeti sunarak, bu alandaki iddiamızı ortaya koyuyoruz.

Tab baskı, poster baskı gibi tüm fotoğraf baskısı türlerinde en iyi sonucu alabileceğiniz laboratuvar baskı çözümlerimizi, gün batımı, manzara, doğa fotoğrafçılığı gibi tematik çalışmalarınızda ya da plato çekimleri, ürün fotoğrafçılığı gibi sektörel işleriniz için de kullanabilirsiniz. Bir fotoğrafçının, kendisinden istenen baskı kalitesini; hızlı ve yenilikçi biçimde sağlamasına destek sunuyoruz. Cihan Digital olarak laboratuvar baskı hizmetimizle siz çözüm ortaklarımızın yanında yer alarak işlerini geliştirmesine katkı sunuyoruz. Yüksek kaliteli laboratuvar baskı çözümlerimizle emeğiniz ve sanatınız, layık olduğu şekilde sergileniyor.

KAĞIT TİPLERİ

Cihan Digital olarak Laboratuvar baskı çözümlerinde tüm profesyonel fotoğraf kağıdı türlerinde hizmet veriyoruz. Mat, ipek mat Y Tipi kağıt, kristal lamine kağıt ve metalik kağıt tiplerinin tamamında en verimli baskıyı sizlere sunuyoruz. Fotoğrafın türüne ve çekim tekniğine en uygun ve onu en iyi şekilde gösteren profesyonel fotoğraf kağıdı türleri ile yanınızdayız.

MAT KAĞIT
Baskı renkleri ve geçişlerinde yüksek kalitede görüntü sunan bu kağıt, Parlak ve yarı ipeksi görünümü ile profesyonel fotoğrafçıların panoramik albümlerinde tercih ettiği orjinal fotoğraf kağıt türlerinden biridir.

Y-TİPİ KAĞIT
İpeksi görüntü ve dokusu ile uzun yıllardır profesyonel fotoğrafçılar bırakmadığı için tercih edilen kağıt türleri arasındadır.

KRİSTAL KAĞIT
Fotoğraf kağıdının, üzerine uygulanan parlak laminasyon kaplama sayesinde göz alıcı bir ışıltı görüntüsüne sahiptir. Bu Kaplama sayesinde fotoğraflar uzun yıllar dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

METALİK KAĞIT
Dünya’da pearl olarak bilinen bu kağıt orjinal fotoğraf kağıdı olup içerisindeki gümüş oranının yüksek olmasından dolayı baskı sonrası fotoğraflardaki görüntüye metalik baskı efekti verir.

MÜKEMMEL RENK KALİTESİ

Bir fotoğrafı değerli kılan, ışık ve renktir. Fotoğraf sanatçısının meziyeti, ışık ve renklerde saklıdır. Biz de siz profesyonel fotoğrafçıların, sanatını en iyi şekilde yansıtması için laboratuvar baskı çözümlerimizde mükemmel renk kalitesi garanti ediyoruz. Makinenizin özelliklerini en iyi şekilde kullanarak oluşturduğunuz kompozisyonların değerini biliyor, deneyimli ekibimiz ve ileri teknoloji makinelerimizle eserlerinizin renklerini en doğru seviyeye taşıyoruz.

SINIRSIZ BASKI BOYUTU

Cihan Digital Laboratuvar Baskı Çözümleri ile çekimlerinizi istediğiniz boyutlarda teslim ediyoruz. Fotoğraf kağıdı standart boyutlarının tamamında çalışmanın yanında 10×15 cm. boyutlarından başlayarak talep ettiğiniz tüm özel ebatlarda, en üst seviye renk kalitesi ile fotoğraflarınızı teslim alabilirsiniz. Siz müşterilerinizin taleplerini karşılayın; Cihan Digital Laboratuvar Baskı çözümleri, sizin yanınızda.

SON TEKNOLOJİ BASKI EKİPMANLARI

Fotoğrafçılığın içinden gelen, çok deneyimli bir ekip olarak teknolojik gelişmeleri en güncel haliyle yakından takip ederken onları yorumlamayı da çok iyi biliyoruz. Renk ayarlarından baskı kalitesine, makinelerin tekniğinden boyutlandırmaya kadar dünya çapında seçkin yazılım ve donanım üreticileriyle çalışıyoruz. Hız, kalite ve yenilikçiliği en güncel haliyle Laboratuvar Baskı hizmetlerimize yansıtıyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında sorularınızmı var? Bize bilgi@cihandigital.com mail adresimizden yazabilir, hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında
+90 (507) 488 25 25 ve +90 (232) 328 30 32 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Instagram
YouTube
WhatsApp

©2021 Cihan Digital Profesyonel Düğün Albümü İmalatı

Menü