Profesyonel fotoğraf albümleri için hem ekonomik hem şık hem de kullanışlı bir ürün: Fotokitap. Fotokitap denilince akla gelen fotoğrafların, bir kitap haline getirilmesi. Peki bu doğru mu? Aslında doğru, adeta bir kitap olacak kadar çok fotoğrafın olduğu bir çekim söz konusuysa Fotokitap, tam size göre. Elinizde daha geniş bir koleksiyon varsa profesyonel panoramik fotoğraf albümü yerine Fotokitap ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Amaca yönelik, pratik, etkileyici ve farklı; Fotokitap, fotoğraf profesyonelleri için tasarlandı.

"Görün, Dokunun,Hissedin..."

Dokunduğunuzda, duyguları hissedeceğiniz Koton, Süet, Nubuk ve İpek / Flok Kumaş malzemelerini, trend renk seçenekleri ile zenginleştirerek, estetik ve zarafeti aynı anda sunuyoruz.

"Kişiye Özel"

Kapak tasarımlarının üstüne, ikonik lazer isim ve tarih yazma seçenekleri, fotoğraflar gibi Fotokitap ürünlerini de kişiye özel kılıyor.

FOTOKİTAP

"En İnce Noktasına Kadar, Tüm Detayları Birbirine Uyumlu Hale Getirerek Tasarlayıp Üretiyoruz"

Slider

MODEL ÇEŞİTLERİ

Düğün, sünnet, nişan, kına ya da kutlama, özel gün gibi seri çekimler yaptığınız çalışmaları, amacına uygun bir şekilde, hikayeleştirerek Fotokitap ile müşterilerinize sunabilirsiniz. En üst renk kalitesine sahip Dijital ofset baskılarla aldığımız fotoğraflarınızı, bütünlük içinde ve özgürce bir anı kitabı oluşturarak teslim ediyoruz, size de çekimlerinizin tadını çıkarmak ve üst düzey müşteri memnuniyeti ile işinizi büyütmek kalıyor. Fotokitap albüm seçeneğini, mezuniyet, tanıtım, lansman gibi etkinlik çekimlerinizde ve bebek anı albümü, doğa – manzara tematik çekimleri gibi koleksiyon çalışmalarınız için de tercih edebilirsiniz.

CİLTLEME

Cihan Digital olarak, sizin memnuniyetinizi ve iş yaptığınız insanlara kaliteli üretimler yapmanızı, işimizin ilk sırasına koyuyoruz. Bunun için Fotokitap ürünümüzde de hem renk hem de tasarım seçeneklerimizi geniş tuttuk. İşin niteliğine göre kapak tasarımını özelleştirebilir, kapağa ve albüm içine lazer yazı yazdırabilirsiniz. Farklı renk ve boyut seçenekleri ile sunumunuza hareket katabilirsiniz. Yeni nesil fotoğrafçılığın öne çıkan ürünü Fotokitap, hem sizin hem de müşterilerinizin vazgeçilmezi olacak. “Professional Photography” çözümlerinin öncüsü ekibimizden her zaman en üst seviye hizmet almaya devam edeceksiniz.

Müşterilerinize, çözüm ortaklarınıza ve elbette kendinize, anılardan bir başucu kitabı yapmaya hazırsanız, Fotokitap sizi bekliyor.

LAY FLAT SAYFALAR

Cihan Digital tarafından Lay-Flat teknolojisi ile üretilen Fotokitap, müşterilerinize sunabileceğiniz benzersiz bir ürün. Peki Lay-Flat teknolojisi nedir? Şimdi gelin bu sorunun yanıtına yakından bakalım. Lay-Flat, İngilizce “Düz koyma, düz yerleşim” anlamına geliyor ve teknolojiye de bu deyim adını veriyor. Buradan da anlaşılacağı gibi bu teknik, düz yerleşimle sayfaların kıvrım yaratmadan açılmasını ve bu sayede sayfanın tamamının temiz bir şekilde görünmesini sağlıyor. Esasen Lay-Flat teknolojisi, yeni nesil bir matbaacılık terimi. Bu teknikte basılı yapraklar, alt taraftan alt tarafa yapıştırılarak tek bir çizgiden birleştirilmekte ve böylece tüm sayfalar düz hale gelmektedir.

Matbaacılıkta geliştirilen Lay-Flat teknolojisi, tam da fotoğraf albümleri için kullanışlı bir şekilde uyarlanmıştır. Mükemmel bir sayfa açılımı sağlayan bu teknoloji ile sert ve kaliteli fotoğraf kağıdı üzerine aldığımız baskıları, sayfalar halinde ciltleyerek kesintisiz bir görsellik sunuyoruz. İşte profesyonel fotoğrafçılar ve fotoğraf mağazası işletenler için ürettiğimiz Fotokitap da fotoğraflarınızı, sayfalara, sayfaları da kitaba dönüştüren bir ürün. Fotokitap sayesinde her poz, her kare kıymetini buluyor.

EBATLAR

Profesyonel fotoğrafçılarımızın en çok tercih ettiği ve modellere göre farklı ebatlarda üretilen panoramik albümlerimiz aşağıdaki ebatlarda üretilmektedir.

YATAY EBATLAR
21 x 60

KARE EBATLAR
21 x 42
28 x 56

KAĞIT TİPLERİ

Lay-Flat Fotokitap baskılarında çevre duyarlığına sahip, konusunda kalitesini isbatlamış kağıt fotoğraf kağıdı markalarının ürünlerini kullanıyoruz.

PARLAK KAĞIT
Dijital ofset baskının üzerine uyguladığımız Parlak Selefon Seçeneği, hem iç sayfalarınızda, hem de fotoğraf kapak seçeneklerinde boyut kazandıran bir parlaklık sağlar.

MAT KAĞIT
Dijital ofset baskının üzerine uyguladığımız Mat Selefon Seçeneği, hem iç sayfalarınızda, hem de fotoğraf kapak seçeneklerinde muhteşem bir görüntü sağlar.

Hizmetlerimiz hakkında sorularınızmı var? Bize bilgi@cihandigital.com mail adresimizden yazabilir, hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında
+90 (507) 488 25 25 ve +90 (232) 328 30 32 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Instagram
YouTube
WhatsApp

©2021 Cihan Digital Profesyonel Düğün Albümü İmalatı

Menü