Fotoğraf kutusu nedir? İletişim olanaklarının gelişmesiyle beraber, insanların hediye alternatifleri de arttı. Fotoğraf kutusu da bunlardan biri. Memory box olarak da anılan fotoğraf kutusu, fotoğrafların sergilendiği klasik albüm mantığına tasarımsal bir alternatif sunuyor. Fotoğraf albümleri de dahil tüm fotoğrafların bir kutuya konularak saklanması, eski bir alışkanlıktır. Yeni nesil fotoğraf kutusu ise bu alışkanlığı daha özel ve estetik kılan, tasarım yönü güçlü bir eşya olarak karşımıza çıkıyor. 50 adet fotoğrafı, yanında aksesuarlarıyla birlikte estetik tasarımlarla sunuyoruz. Cihan Digital, tasarım ve malzeme bilgisini kullanarak estetik “memory box” fotoğraf kutusu ürünleri ile siz değerli profesyonel fotoğraf sanatçısı meslektaşlarımızın elini güçlendirerek portföyünü büyütmesine yardımcı oluyor. İşte birbirinden şık fotoğraf kutusu modellerimiz.

PLEKSI MEMORY BOX

Cam görünümü sağlayan pleksinin, kapak bölümünü oluşturduğu pleksi fotoğraf kutusu ile fotoğraflar, göz kamaştırıcı bir estetikle sunuluyor. Pleksi üzerine kişiselleştirilmiş yazı baskısı alarak özel bir hediyelik eşya haline getiriyoruz. Kaydırılarak çıkarılan kapağıyla hem kolaylık hem de şıklık sunan pleksi fotoğraf kutusu, çekimlerinizle bir hediyelik eşya yaratmak isteyen müşterilerinize önerebileceğiniz güzel bir alternatif. İki bölmeli ahşap kutusu ile tamamlanan bu ürünün içinde fotoğrafları, şık bir iple bağlayarak teslim ediyoruz. Ayrıca kutunun içini de tercihinize göre dekoratif olarak süslüyoruz.

UNUTULMAZ BİR HEDİYE

En değerli anlara ait fotoğrafların içinde olduğu, özel günlerin değerine uygun anlamlı bir hediye..

SÜET BOX

Deri işlenerek elde edilen süetin şıklığını süet fotoğraf kutusuna yansıtıyoruz. Bütünlüklü süet kaplamasıyla anıların özel bir sunumla saklanmasını sağlayan süet fotoğraf kutusu, istediğiniz renkte üretilebiliyor. Yine kapak üstüne lazer yazıyla kişiselleştirdiğimiz süet fotoğraf kutusu, ahşap kasa ve iki bölmeye sahip. Fotoğrafları, dekoratif süslemelerle yerleştirdiğimiz Süet Memory Box, müşterileriniz için farklı bir hediyelik eşya olarak ürün portföyünüzde yerini almaya hazır.

RETRO BOX

Retro tutkunları için iyi bir haberimiz var. Siz değerli profesyonel fotoğrafçı çözüm ortaklarımız için her ayrıntıyı düşündük ve en güzel fotoğraf kutusu tasarımları arasına Retro Box modelimizi de ekledik. Ahşap malzemenin işlenmesi ile elde edilen Retro tasarımlı fotoğraf kutusu, çekimlerinize yeni bir dinamizm katıyor. Retro tarzıyla estetik derinliği artıran bir model olan retro fotoğraf kutusu, tarzını önemseyen müşterilerinizin vazgeçilmezi olacak.

ESTETİK VE DEKORATİF FOTOĞRAF KUTUSU

Profesyonel fotoğrafçı meslektaşlarımızın, müşterilerine sunacakları estetik alternatiflerden olan fotoğraf kutusu ürünümüze dikkat çekici bir detay ekledik. Tüm “Memory Box” Fotoğraf kutusu ürünlerimiz, içinde 16 ve 32 GB Kapasiteli cam Flaş Bellek veya ahşap kaplı flaş bellek ile sizlere sunuluyor. Böylece fotoğraflar, kutunun içinde estetik ve romantik biçimde yerini alırken çekimler dijital olarak da teslim ediliyor.

İster pleksi kapaklı, ister süet kaplı, isterseniz de ahşap ve retro tasarımlı fotoğraf kutuları, içinde 50 adete kadar fotoğrafın şık bir dekorasyonla sunumunun yanında cam veya ahşap kaplı özel flash bellekle beraber, ürün portföyünüze ekleniyor. Cihan Digital fotoğraf aksesuar ürünleri ile meslektaşlarımızın işlerine derinlik ve estetik katmaya devam ediyoruz.

“FOTOĞRAFLARINIZIN YIPRANMAYACAK HAFIZASI”

Tüm Memory Box ürünlerimizin içinde bulunan, modern çizgilere sahip 16 ve 32 gb. kapasitesinde Cam Flaş Bellek veya ahşap kaplı flaş bellek, ürünlere tam uyum gösteren bir aksesuar olmakla beraber, fotoğraflarınızı dijital olarak uzun yıllar boyunca kayıt altında tutmanızı sağlıyor.

Hizmetlerimiz hakkında sorularınızmı var? Bize bilgi@cihandigital.com mail adresimizden yazabilir, hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arasında
+90 (507) 488 25 25 ve +90 (232) 328 30 32 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Instagram
YouTube
WhatsApp

©2021 Cihan Digital Profesyonel Düğün Albümü İmalatı

Menü