Panoramik Albüm

“En İnce Noktasına Kadar, Tüm Detayları Birbirine Uyumlu Hale Getirerek Tasarlayıp Üretiyoruz”

Türkiye'nin "En İyi Albüm Modelleri" Koleksiyonuna Hoş Geldiniz!

Farkı düşüncenin bir ürünü olarak, ilk defa firmamız tarafından tasarlanan ve üretilen “PANORAMİK ALBÜM”, LAY-FLAT ciltleme sistemi ile her sayfada kesintisiz bir görüntü akışı sağlar. Farklı malzemeleri bir arada uyum içinde kullandığımız, üzerinde “KİŞİYE ÖZEL” lazer isim ve tarih yazı alanı bulunan, farklı tasarımlarda kapak seçeneklerini, trend renk seçenekleri sunulan deri ve kumaş malzemeleri ile daha da zenginleştirerek, her tarza ve her zevke hitap edecek şekilde beğeninize sunuyoruz.

En ince noktasına kadar, tüm detayları birbirine uyumlu hale getirerek tasarladığımız “Panoramik Albüm”lerimizi, Düğün, Bebek, Doğum Fotoğrafçıları için, geçmişten aldığımız tecrübe ve gelecekten aldığımız heyecanla üretiyoruz.

Tüm modelleri görmek ve sipariş vermek için şimdi üye olun:

Zengin Model Çeşitleri

“Özgün fikirler ile tasarlanan ve yeniliği hissettiren albüm modellerimizde, farklı malzemeleri bir araya getirerek, muhteşem uyumu, yenilikçi tasarımlarla bir araya getiriyoruz.”

“Fotoğraflarınızın Anlamını Derinleştirin”

Fotoğraflarınızın daha boyutlu görünmesini sağlayan PLEKSİ malzemesini, farklı renklerde Koton ve İpek / Flok malzemesi ve bir bütünü tamamlayan Doğal dokulu ahşap ve metal malzemeleri ile birleştirerek, albümlerimizde kusursuz bir göz zevki sunuyoruz.

Pleksi Albümler

Ahşap Albümler

“Dokusunda Doğallık Var”

Ahşap, yaşamımızın her alanında var, Bakması görsel bir keyif olan Panoramik Albüm’de neden olmasın? Beğenisi doğallıktan yana olanlar için, Doğal dokulu ahşap malzemesini, dokununca doğallığını hissedeceğiniz, Ahşaba uyum gösterecek renk seçenekleri bulunan Koton ve İpek/flok malzemesi ile bir araya getirerek, görsel zenginliği, cömertçe sunuyoruz.

“Eşsiz Dokularla Anılarınıza Sanat Katın”

Dokunduğunuzda, duyguları hissedeceğiniz süet kumaş malzemesini, diğer malzemeler ile uyum gösteren farklı renk seçenekleri ile zenginleştirdik. Estetik ve zarafeti aynı anda hissettirecek tasarımlarla, görsel zenginliği görerek ve dokunarak hissedeceksiniz. Anılarınızı birer sanata dönüştürecek süet albüm modellerimizi inceleyin.

Süet Albümler

Deri – Nubuk Albümler

“Vazgeçilmez Deri Tutukusu”

Vazgeçilmez deri zerafetini, akıcı çizgilerle modern tasarımda birleştirerek, aynı zamanda farklı malzemelerle de bir arada mükemmel uyumunu sağlıyoruz. Dokunduğunuzda benimsediğiniz deri – nubuk malzemelerinin üzerinde lazer isim ve tarih alanı ekleyerek, albüm modellerimize aidiyet duygusunu kazandırıyoruz.

“Kusursuz İpek Dokuyla Özel Hissedin”

Birbirinden özel renk seçenekleri ile her zevke hitap eden ipek flok panoramik albümler, kullanıcılarına kusursuz ipek dokusu ile bambaşka bir albüm deneyimi vaat ediyor. Yüksek malzeme kalitesi ve orijinal tasarımlarla kusursuz ipek dokusunu parmaklarınızda hissedin.

İpek – Flok Albümler

Koton Albümler

“Koton ile Ahşabın Uyumu”

Dokunduğunuzda, duyguları hissedeceğiniz koton kumaş malzemelsini, diğer malzemeler ile uyum gösteren farklı renk seçenekleri ile zenginleştirerek, estetik ve zerafeti aynı anda hissettirecek tasarımlarda, görsel zenginliği görerek ve dokunarak hissedeceksiniz.

“Fotoğraflarınıza Başka Bir Doku Kazandırın”

Yüksek kaliteli fotoğraf kağıdı üzerine dokulu laminasyon kaplaması yapılarak, kişiye özel kapak tasarımı yapılmasına imkan veren fotokapak albüm modelleri ile anılarınızı sonsuzluğa taşımanın sıra dışı yollarını keşfedin.

Fotokapak Albümler

Bebek Albümleri

“Miniklere Özel Albüm Çeşitleri”

Yavrunuzun doğumundan itibaren büyüdüğünde hatırlayamayacağı bir çok anısını bir araya toplayıp ömür boyu unutamayacağı bir hediye vermeyi kim istemez ki… İşte bu yüzden doğum ve bebek fotoğrafçılarına özel, kaliteli malzeme kullanarak birbirinden çeşitli tasarımlarda bebek albümleri üretiyoruz.

Bebek albümleri için Panoramik Albümler arasından dilediğiniz herhangi bir albüm modelini seçebileceğiniz gibi, aynı zamanda da bebek albümü modellerimiz arasından da seçim yapabilirsiniz.

RENKLER

Özel renk seçenekleri ile hem sizlerin hemde müşterilerinizin zevkine hitap eden ahşap albümlerimiz ile çeşitliliğinizi arttırın.
Mükemmelliyetçilik bizim karakterimiz ve biz tüm Panoramik albümlerimizi tasarlarken, detayı önemsiyor ve tüm detayları en ince noktasına kadar uyumlu hale getirerek, güzelliği bir bütün olarak var ediyoruz.

CİLTLEME

Albüm tasarımlarında ki çoklu sayfa tercihlerinde, Hot-Melt teknolojisi kullanılan ciltlemele sisteminde yapılıp, sayfa kalınlıklarımız 0,5 mm. ile 1 mm. aralığında değişmektedir.

LAY FLAT SAYFALAR

Teknolojik yeni bir kazanım olan Lay-Flat sayesinde albümler, açıldığında kusursuz bir göz zevki ve görüntü akışkanlığı sağlar. Standart 10 sayfa olarak üretilen albümler de, dilediğiniz kadar tasarımı yapabilir, sayfa adetini arttırabilirsiniz. Sayfalarda kullanılan ürün kalınlığı 0,5 mm. ile 1 mm. arasında tercih edebilirsiniz. VIP Kategorisinde yer alan Satin segmentinin, giriş kısmı sizler için ekstra özel bir materyalle desteklenip, sunulan aydınger kağıdı sayesinde özel notlar yazılacak halde kişiselleştirmenize olanak sağlar.

ALBÜM KUTULARI

Tasarım olarak benzersiz bir kalite ve malzemeye sahip olan panoramik albüm kutularımız, her albümün kendine özgün renginde üretilmektedir. Profesyonel fotoğrafçılarımızın olmazsa olmazı olan bu albüm kutusu, güvenilir, uzun ömürlü ve dekoratif şekilde sergilemeleri için tasarlanmıştır.

Tüm albüm kutularını görmek ve sipariş vermek için şimdi üye olun:

EBATLAR

Profesyonel fotoğrafçılarımızın en çok tercih ettiği ve modellere göre farklı ebatlarda üretilen panoramik albümlerimiz aşağıdaki ebatlarda üretilmektedir.

YATAY EBATLAR
30,5 x 80
30,5 x 70
30,5 x 76
25,4 x 70

KARE EBATLAR
25,4 x 50
30,5 x 60

DİKEY EBATLAR
30,5 x 50
35 x 65

KAĞIT TİPLERİ

Özel günlerinizdeki en güzel anılarınızı en canlı ve en güvenilir bir şekilde saklayabilmeniz için 5 farklı kağıt modelini sizlere sunuyoruz. Profesyonel Fotoğrafçıların tercihi ve son baskı teknolojilerinin tercihi olan bu kağıt modellerini zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

MAT KAĞIT
Baskı renkleri ve geçişlerinde yüksek kalitede görüntü sunan bu kağıt, Parlak ve yarı ipeksi görünümü ile profesyonel fotoğrafçıların panoramik albümlerinde tercih ettiği orjinal fotoğraf kağıt türlerinden biridir.

Y-TİPİ KAĞIT
İpeksi görüntü ve dokusu ile uzun yıllardır profesyonel fotoğrafçılar bırakmadığı için tercih edilen kağıt türleri arasındadır.

KRİSTAL KAĞIT
Fotoğraf kağıdının, üzerine uygulanan parlak laminasyon kaplama sayesinde göz alıcı bir ışıltı görüntüsüne sahiptir. Bu Kaplama sayesinde fotoğraflar uzun yıllar dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

METALİK KAĞIT
Dünya’da pearl olarak bilinen bu kağıt orjinal fotoğraf kağıdı olup içerisindeki gümüş oranının yüksek olmasından dolayı baskı sonrası fotoğraflardaki görüntüye metalik baskı efekti verir.

SATİN KAĞIT
Üzerine uygulanan işlemler ile dokuyu mat hissettirip, görüntüyü ise metalik gösteren bu kağıt, iki duyguyu bir arada hissedebileceğiniz, olağanüstü görselliğe ve dokuya sahip bir kağıt türüdür.

“Üstün Renk Kalitesi”

Fotoğraflarınız, son teknoloji baskı ekipmanlarımız ve usta gözlerin kontrolünde muhteşem renk kalitesi ile hayat buluyor. Biliyoruz ki, doğru renk, fotoğraftaki duyguyu eksiksiz hissettirir.

PAKETLER

İstemiş olduğunuz içeriklere göre daha önceden belirmemiş olduğumuz albüm paketlerini seçerek sipariş verebilirsiniz.

EKO PAKET
1 Adet Panormaik Albüm
2 Adet Cep Albümü

EKO PLUS PAKET
1 Adet Panormaik Albüm
2 Adet Cep Albümü
1 Adet Panoramik Albüm Kutusu

SÜPER PAKET
1 Adet Panormaik Albüm
2 Adet Aile Albümü

GOLD PAKET
1 Adet Panormaik Albüm
2 Adet Aile Albümü
1 Adet Panoramik Albüm Kutusu

Detaylı Bilgi ve Siparişleriniz İçin Üye Olunuz.

Menü