NUBUK PANORAMİK ALBÜMLER

Nubuk (işlenmiş deri) malzeme kullanılarak tasarladığımız nubuk albümlerimiz değişik renk ve dizaynlara sahip olup deri şıklığı ve dayanıklılığını sevenler için satışa sunduğumuz nubuk albümlerimizi uzun yıllar boyunca anı biriktirmek için kullanabilirsiniz.


HELEN
NUBUK PANORAMİK ALBÜM

4 renk seçeneği ile deri şıklığı, yumuşak dokusu ve dayanıklılığını sevenler için tasarlanmıştır.

RENKLER

4 Farklı Renk Seçenekleri ile Hem sizlerin Hemde Müşterilerinizin Zevkine Hitap Eden Nubuk Albümlerimizle Çeşitliliğinizi Arttırın.


CİLTLEME

Albüm tasarımlarında ki çoklu sayfa tercihlerinde, Hot-Melt teknolojisi kullanılan ciltlemele sisteminde yapılıp, sayfa kalınlıklarımız 0,5 mm. ila 1 mm. aralığında değişmektedir.


LAYFLAT

Teknolojik yeni bir kazanım olan Lay-Flat sayesinde albümler, açıldığında kusursuz bir göz zevki ve görüntü akışkanlığı sağlar.


SAYFALAR

Standart 10 sayfa olarak üretilen albümler de, dilediğiniz kadar tasarımı yapabilir, sayfa adetini arttırabilirsiniz. Sayfalarda kullanılan ürün kalınlığı 0,5 mm. ila 1 mm. arasında tercih edebilirsiniz. VIP Kategorisinde yer alan Fine-Art, Satin ve Kristal Plus segmentinin, giriş kısmı sizler için ekstra özel bir materyalle desteklenip, sunulan aydınger kağıdı sayesinde özel notlar yazılacak halde kişiselleştirmenize olanak sağlar.


KUTU & PAKET

 

Tasarım Olarak Benzersiz Bir Kalite ve Malzemeye Sahip Olan Panoramik Albüm Kutularımız, Her Albümün Kendine Özgün Renginde Üretilmektedir.

Profesyonel Fotoğrafçılarımızın Olmazsa Olmazı Olan Bu Kutular, Güvenilir, Uzun Ömürlü ve Dekoratif Şekilde Sergilemeleri İçin Tasarlanmıştır.


EBATLAR

KARE EBATLAR
25,4 x 50
30,5 x 60
35 x 70
DİKEY EBATLAR
30,5 x 50
35 x 65
41 x 76
50 x 60
YATAY EBATLAR
25,4 x 70
30,5 x 70
30,5 x 80
30,5 x 90
35 x 90

KAĞIT TİPLERİ

Özel günlerinizdeki en güzel anılarınızı en canlı ve en güvenilir bir şekilde saklayabilmeniz için 7 farklı kağıt modelini sizlere sunuyoruz.

Profesyonel Fotoğrafçıların tercihi ve son baskı teknolojilerinin tercihi olan bu kağıt modellerini zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

MAT

Baskı renkleri ve geçişlerinde yüksek kalitede görüntü sunan bu kağıt, Parlak ve yarı ipeksi görünümü ile profesyonel fotoğrafçıların panoramik albümlerinde tercih ettiği orjinal fotoğraf kağıt türlerinden biridir.

Y-TİPİ / SİLK

İpeksi görüntü ve dokusu ile uzun yıllardır profesyonel fotoğrafçılar tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca Panoramik albümlerde dokusundan dolayı parmak izi bırakmadığı için tercih edilen kağıt türleri arasındadır.

KRİSTAL

Fotoğraf kağıdının, üzerine uygulanan parlak laminasyon kaplama sayesinde göz alıcı bir ışıltı görüntüsüne sahiptir. Bu Kaplama sayesinde fotoğraflar uzun yıllar dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

METALİK

Dünya'da pearl olarak bilinen bu kağıt orjinal fotoğraf kağıdı olup içerisindeki gümüş oranının yüksek olmasından dolayı baskı sonrası fotoğraflardaki görüntüye metalik baskı efekti verir.

KRİSTAL PLUS

Üzerine uygulanan işlemler ile dokusu ve görüntüsü metal parlaklıkta olup profesyonel fotoğrafçıların tercih ettiği, olağanüstü görselliğe ve dokuya sahip bir kağıt türüdür.

SATİN

Üzerine uygulanan işlemler ile dokuyu mat hissettirip, görüntüyü ise metalik gösteren bu kağıt, iki duyguyu bir arada hissedebileceğiniz, olağanüstü görselliğe ve dokuya sahip bir kağıt türüdür.

FİNE ART

190 ile 260 g/m² ağırlığı arasında olup, %100 pamuktan yapılmış, asitsiz bir tabana sahiptir ve göz alıcı beyaz yüzeyiyle mükemmel renkli röprodüksiyonlar için idealdir.

 

TEKNİK BİLGİLER

Panoramik Albümlerinizi hazırlarken dikkat etmeniz gereken bazı kurallar vardır. Panoramik Albüm tasarımlarınızı sayfa kenar çizgilerine en az 1,5 cm. Kesme payı bırakarak hazırlayınız. Panoramik Albüm renk, strasyon ve konstras ayarlarınızı eşit ve dengeli şekilde yapınız. Baskınızın daha kaliteli ve düzgün olması için renk, ton ve konstras farkı olmaması gerekmektedir.

DOĞRU KULLANIM

DOĞRU KULLANIM

Cihan Albüm

Cihan Albüm son teknoloji baskı ve üretim sistemlerimiz, her birisi sahasında uzman deneyimli personelimiz, fotoğrafçılık altyapımız ve deneyimimiz sayesinde fotoğraflarınızın önemini ve değerini çok iyi biliyor, fotoğraflarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak ürün çeşitlerimiz ve baskı çözümlerimiz ile, size, sizin gibi düşünerek hizmet ediyoruz.