Laboratuvar Baskı

Fotoğraflarınız Son Teknoloji Makinelerde En kaliteli Kağıtlara Basılıyor

TÜM TÜRKİYE’YE LABORATUVAR BASKI HİZMETİ VERİYORUZ

İnsanların en güzel ve en mutlu anılarını fotoğraflayarak, geleceğe taşıyorsunuz…Fotoğraflar için, son teknoloji ekipmanlara yatırım yapıp, bir kare fotoğraf için verdiğiniz emeğin farkındayız…Her fotoğraf bir fotoğraftan çok daha fazlasıdır; biliyoruz…

Biz de,Emek ve özverinin ürünü olan fotoğraflarınızın değerine uygun, profesyonel fotoğraf kağıdı seçenekleri, son teknoloji ürünü baskı makinelerimiz ve deneyimli personellerimiz ile Laboratuvar Baskı Alanında, “EN KALİTELİ FOTOĞRAF BASKISI” ile size hizmet veriyoruz.

Detaylı Bilgi ve Siparişleriniz İçin Üye Olunuz.

KAĞIT TİPLERİ

Fotoğraflarınızın değerine uygun, profesyonel fotoğraf kağıdı tipleri seçenekleri ile, Laboratuvar baskı alanında en kusursuz hizmeti sağlıyoruz…

MAT KAĞIT
Baskı renkleri ve geçişlerinde yüksek kalitede görüntü sunan bu kağıt, Parlak ve yarı ipeksi görünümü ile profesyonel fotoğrafçıların panoramik albümlerinde tercih ettiği orjinal fotoğraf kağıt türlerinden biridir.

Y-TİPİ KAĞIT
İpeksi görüntü ve dokusu ile uzun yıllardır profesyonel fotoğrafçılar bırakmadığı için tercih edilen kağıt türleri arasındadır.

KRİSTAL KAĞIT
Fotoğraf kağıdının, üzerine uygulanan parlak laminasyon kaplama sayesinde göz alıcı bir ışıltı görüntüsüne sahiptir. Bu Kaplama sayesinde fotoğraflar uzun yıllar dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

METALİK KAĞIT
Dünya’da pearl olarak bilinen bu kağıt orjinal fotoğraf kağıdı olup içerisindeki gümüş oranının yüksek olmasından dolayı baskı sonrası fotoğraflardaki görüntüye metalik baskı efekti verir.

Mükemmel Renk Kalitesi

Son teknoloji baskı ekipmanlarının, usta gözler kontrolünde varolan mükemmel renk kalitesi, standartlarınızı üste taşıyacak…Biliyoruz ki; doğru renk, fotoğraftaki duyguyu eksiksiz hissettirir…

Sınırsız Baskı Boyutu

Kare-Yatay-Dikey birçok standart ebatta profesyonel fotoğraf kağıdında baskı seçeneklerimizin yanında, 10x15cm’den başlayarak, istediğiniz ebatta sınırsız baskı boyutu imkanı sunuyoruz…

Son Teknoloji Baskı Ekipmanları

En son teknolojiyi takip ederek, ihtiyaç ve taleplere göre sürekli yenilediğimiz Makine Parkurumuz ile, birinci sınıf kalitede fotoğraf baskısını sizlerle buluşturuyoruz.

Detaylı Bilgi ve Siparişleriniz İçin Üye Olunuz.

Menü