KANVAS TABLO

Kanvas kumaşı (pamuklu kumaş) üzerine dijital iç mekan baskı yapılarak oluşturulan tablo çeşitleridir. Fotoğraf baskılarına alternatif olarak tercih edilen kanvas tablolar dekoratif, sanatsal ve uzun ömürlüdürler. İstenilen (özel) ebatlarda ve parçalı üretilebildikleri için ergonomiktirler. Cihan Digital olarak 3 ve 5 parçalı kanvas tablo satışımız mevcut olup, kanvas tablolarımızda kullandığımız UV baskı teknolojiisi Dünya Sağlık Örgütü WHD tarafından onaylıdır. Kanvas tablolarımız 350 gr ağırlıkta % 100 pamuklu koton kumaş üzerine baskı yapılarak hazırlanmaktadırlar. Kanvas tablolarımız direk güneş ışığına maruz bırakılmadığı sürece ömür boyu kalitesini korumaktadırlar. Kanvas tablolarımız fırınlanmış ahşap malzeme kullanılarak çerçevelenmektedirler.

 


ÇERÇEVELİ KANVAS TABLO

Dekoratif ve sanatsal görünümü ile istediğiniz ebatlarla duvarınızı dekore edebilirsiniz. Tablolarımızın dışına kullandığımız profil ile yaptıgımız uygulama sayesinde kazandığımız Mükemmel görselliği sizde keşfedin.

 

Cihan Albüm

Cihan Albüm son teknoloji baskı ve üretim sistemlerimiz, her birisi sahasında uzman deneyimli personelimiz, fotoğrafçılık altyapımız ve deneyimimiz sayesinde fotoğraflarınızın önemini ve değerini çok iyi biliyor, fotoğraflarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak ürün çeşitlerimiz ve baskı çözümlerimiz ile, size, sizin gibi düşünerek hizmet ediyoruz.