MEMORY WOOD BOX

En özel günlerinizi yansıtan fotoğraflarınızı özel ahşap saklama kutusu içinde uzun yıllar boyunca muhafaza edebilirsiniz. Üzerine kişiye özel notlar basabildiğimiz özel hediye kutularımız % 100 doğal ahşap malzeme kullanılarak üretilmekte olup klasik ve modern tasarım çizgilerinin kombinlendiği ürünlerimiz arasındadırlar. Özel CNC oyma işlemi sayesinde kişilere ve kurumlara özel üretim yapmakta olduğumuz yüksek kalite ahşap kutularımızda 50 Adet 13x18 Fotoğraf Baskısı, 1 Adet 16 GB'lık Ahşap USB Memory Stick Yer almaktadır.

ÖZEL AHŞAP FOTOĞRAF KUTUSU

En özel günlerinizi yansıtan fotoğraflarınızı özel ahşap saklama kutusu içinde uzun yıllar boyunca muhafaza edebilirsiniz. Üzerine kişiye özel notlar basabildiğimiz özel hediye kutularımız % 100 doğal ahşap malzeme kullanılarak üretilmekte olup klasik ve modern tasarım çizgilerinin kombinlendiği ürünlerimiz arasındadırlar. Özel CNC oyma işlemi sayesinde kişilere ve kurumlara özel üretim yapmakta olduğumuz yüksek kalite ahşap kutularımızı hem kendiniz hem çevreniz için satın alabilirsiniz.


SİHİRLİ VE BEYAZ
BARDAK KUPA BASKISI

Sihirli kupa bardağınızın içine doldurduğunuz sıcak içeceğinizle siyah kupanızın içindeki saklı fotoğraflar veya mesajınız ortaya çıkacak ve bu sihirle sevdiklerinizi şaşırtıp mutlu edebileceksiniz. Sihirli Kupa Bardak Baskı tasarımınızı kendiniz yapabilirsiniz. İster fotoğraf, ister bir mesaj, ister firma ismi vb. olsun sihirli kupa bardağınızı kendiniz yaratın biz de sihirli baskısını yapalım. Kişiye özel hediyeler gurubunda olan sihirli kupa bardaklarımız porselen malzemeden üretilmiş olup 8 x 18 cm ebatlarındadır.

TİŞÖRT BASKISI

Kişiye özel tişört baskılarla fotoğrafınızı ve her türlü tasarımınızı tişört baskılarımızla hayata geçirelim. Hem kendiniz hem sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz kişisel tişört baskı hizmetimizle sizlerleyiz.

KALPLİ YASTIK BASKISI

Kişiye özel hediyeler gurubunda olan kalpli yastıklarımız kişisel tasarım ve fotoğraflarınızı kalpli yastığa baskı yapmamızla anlamlı birer hediyeye dönüşeceklerdir. Sevdiklerinize en derin duygularınızı kalpli yastık baskılarımız ile anlatın.

PUZZLE BASKI

Çok Parçalı ve Çeşitli Ebatlarda

Puzzle 99, 500, 1.000 ve 2.000 Parça olarak hazırlanmaktadır.

Kişiye Özel

Özel günlerinizi, puzzle dönüştürün.

Özel Fotoğraflı Kutu

Özel kutusunda Fotoğraflı Puzzle kutusu ile uzun süre saklayabilirsiniz.

Cihan Albüm

Cihan Albüm son teknoloji baskı ve üretim sistemlerimiz, her birisi sahasında uzman deneyimli personelimiz, fotoğrafçılık altyapımız ve deneyimimiz sayesinde fotoğraflarınızın önemini ve değerini çok iyi biliyor, fotoğraflarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak ürün çeşitlerimiz ve baskı çözümlerimiz ile, size, sizin gibi düşünerek hizmet ediyoruz.