Fotokitap

Fotokitap sayesinde en güzel anılar özel tasarımla bir arada toplansın.

“Yeni nesil Panoramik Albüm “FOTOKİTAP” ürünlerimiz ile yeni alternatifler oluşturun.”

Mükemmel renk kalitesine sahip Dijital Ofset Baskılı Fotokitap ürünlerimizi, Düğün, Nişan, Bebek, Mezuniyet ve Tanıtım gibi, düşük maliyet gerektiren işlerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Fotokitap ürünlerimiz yüksek renk kalitesi ile dijital ofset baskı teknolojisi kullanılarak baskı yapılır. LAY-FLAT teknolojisi kullanılarak yapılan sayfa ciltlemesi ve Sayfalarda kullanılan özel selefon kaplama sistemi ile fotoğraflar ömür boyu, ilk günkü gibi görünür.

Tüm Modeller ve Siparişleriniz İçin Üye Olunuz.

MODEL ÇEŞİTLERİ

Düğün, nişan, bebek ve mezuniyet gibi özel günlerde çekdiğiniz fotoğrafları, profesyonel panoramik albümlere alternatif olarak hazırlayabileceğiniz, yeni nesil fotoğraf albümü olan ürünümüz Fotokitap, daha fazla fotoğrafı bir arada sunması sayesinde fazla fotoğrafları değerlendirme imkanı sağlıyor.

“Görün, Dokunun,Hissedin…”

Dokunduğunuzda, duyguları hissedeceğiniz Koton, Süet, Nubuk ve İpek / Flok Kumaş malzemelerini, trend renk seçenekleri ile zenginleştirerek, estetik ve zarafeti aynı anda sunuyoruz.

“Kişiye Özel”

Kapak tasarımlarının üstüne, ikonik lazer isim ve tarih yazma seçenekleri, fotoğraflar gibi Fotokitap ürünlerini de kişiye özel kılıyor.

Yüksek Renk Teknolojisi

Lay-Flat Fotokitaplar yüksek renk kalitesi ve baskı sistemi teknolojisi kullanılarak hazırlanır.

Özel Selefon Kaplama

Sayfalarda kullanılan özel selefon kaplama sistemi ile fotoğraflarınız ömür boyu, ilk günkü gibi görünür.

Kağıt

Lay-Flat Fotokitap baskılarında çevre duyarlığına sahip, konusunda kalitesini isbatlamış kağıt fotoğraf kağıdı markalarının ürünlerini kullanıyoruz.

Sayfa Yapısı & Ciltleme

LayFlat teknolojisi kullanarak sayfa geçişlerini kusursuz hale getirdik.

LAY FLAT SAYFALAR

Fotokitap ürünlerimizi, açıldığında kusursuz bir göz zevki sunan ve görüntü akışkanlığı sağlayan Lay-Flat sayfa teknolojisi ile üretiyoruz.

EBATLAR

Görüntü akışkanlığı ve baktıkça görsel bir keyif sunan ebat seçenekleri, her tarza hitap eder.

YATAY EBATLAR
21 x 60

KARE EBATLAR
21 x 42
28 x 56

Kağıt Tipleri

Lay-Flat Fotokitap baskılarında çevre duyarlığına sahip, konusunda kalitesini isbatlamış kağıt fotoğraf kağıdı markalarının ürünlerini kullanıyoruz.

PARLAK SELEFON

Dijital ofset baskının üzerine uyguladığımız Parlak Selefon Seçeneği, hem iç sayfalarınızda, hem de fotoğraf kapak seçeneklerinde boyut kazandıran bir parlaklık sağlar.

MAT SELEFON

Dijital ofset baskının üzerine uyguladığımız Mat Selefon Seçeneği, hem iç sayfalarınızda, hem de fotoğraf kapak seçeneklerinde muhteşem bir görüntü sağlar.

Detaylı Bilgi ve Siparişleriniz İçin Üye Olunuz.

Menü