FOTOKAPAK ALBÜMLER

“En özel anıların kapak mankeni olmak isteyenlere.”

Tüm Modeller ve Siparişleriniz İçin Üye Olun.

Fotokapak Albüm

FOTOĞRAFLARINIZA BAŞKA BİR DOKU KAZANDIRIN

“Fotokapak albüm modelleri ile özel günlerinizdeki en güzel anılarınızı en canlı şekilde olması için tasarlanmıştır.”

Yüksek kaliteli fotoğraf kağıdı üzerine dokulu laminasyon kaplaması yapılarak, kişiye özel kapak tasarımı yapılmasına imkan veren fotokapak albüm modelleri ile anılarınızı sonsuzluğa taşımanın sıra dışı yollarını keşfedin.

Tüm Modeller ve Siparişleriniz İçin Üye Olun.

Orijinal Tasarımlar

Özel Kutu Seçenekleri

Yüksek Malzeme & Baskı Kalitesi

RENKLER

Özel renk seçenekleri ile hem sizlerin hemde müşterilerinizin zevkine hitap eden ahşap albümlerimiz ile çeşitliliğinizi arttırın.
Mükemmelliyetçilik bizim karakterimiz ve biz tüm Panoramik albümlerimizi tasarlarken, detayı önemsiyor ve tüm detayları en ince noktasına kadar uyumlu hale getirerek, güzelliği bir bütün olarak var ediyoruz.

Koyu Pudra

Bej

Pembe

Mor

Hardal Sarı

Siyah

Turkuaz

Beyaz

CİLTLEME

Albüm tasarımlarında ki çoklu sayfa tercihlerinde, Hot-Melt teknolojisi kullanılan ciltlemele sisteminde yapılıp, sayfa kalınlıklarımız 0,5 mm. ile 1 mm. aralığında değişmektedir.

LAY FLAT SAYFALAR

Teknolojik yeni bir kazanım olan Lay-Flat sayesinde albümler, açıldığında kusursuz bir göz zevki ve görüntü akışkanlığı sağlar. Standart 10 sayfa olarak üretilen albümler de, dilediğiniz kadar tasarımı yapabilir, sayfa adetini arttırabilirsiniz. Sayfalarda kullanılan ürün kalınlığı 0,5 mm. ile 1 mm. arasında tercih edebilirsiniz. VIP Kategorisinde yer alan Satin segmentinin, giriş kısmı sizler için ekstra özel bir materyalle desteklenip, sunulan aydınger kağıdı sayesinde özel notlar yazılacak halde kişiselleştirmenize olanak sağlar.

ALBÜM KUTULARI

Tasarım olarak benzersiz bir kalite ve malzemeye sahip olan panoramik albüm kutularımız, her albümün kendine özgün renginde üretilmektedir. Profesyonel fotoğrafçılarımızın olmazsa olmazı olan bu kutular, güvenilir, uzun ömürlü ve dekoratif şekilde sergilemeleri için tasarlanmıştır.

Tüm Albüm Kutu Modelleri ve Siparişleriniz İçin Üye Olun.

EBATLAR

Profesyonel fotoğrafçılarımızın en çok tercih ettiği ve modellere göre farklı ebatlarda üretilen panoramik albümlerimiz aşağıdaki ebatlarda üretilmektedir.

YATAY EBATLAR
25,4 x 70
30.5 x 76

KARE EBATLAR
25,4 x 50
30.5 x 60

DİKEY EBATLAR
30,5 x 50
35 x 65

KAĞIT TİPLERİ

Özel günlerinizdeki en güzel anılarınızı en canlı ve en güvenilir bir şekilde saklayabilmeniz için 5 farklı kağıt modelini sizlere sunuyoruz. Profesyonel Fotoğrafçıların tercihi ve son baskı teknolojilerinin tercihi olan bu kağıt modellerini zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

MAT KAĞIT
Baskı renkleri ve geçişlerinde yüksek kalitede görüntü sunan bu kağıt, Parlak ve yarı ipeksi görünümü ile profesyonel fotoğrafçıların panoramik albümlerinde tercih ettiği orjinal fotoğraf kağıt türlerinden biridir.

Y-TİPİ KAĞIT
İpeksi görüntü ve dokusu ile uzun yıllardır profesyonel fotoğrafçılar bırakmadığı için tercih edilen kağıt türleri arasındadır.

KRİSTAL KAĞIT
Fotoğraf kağıdının, üzerine uygulanan parlak laminasyon kaplama sayesinde göz alıcı bir ışıltı görüntüsüne sahiptir. Bu Kaplama sayesinde fotoğraflar uzun yıllar dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

METALİK KAĞIT
Dünya’da pearl olarak bilinen bu kağıt orjinal fotoğraf kağıdı olup içerisindeki gümüş oranının yüksek olmasından dolayı baskı sonrası fotoğraflardaki görüntüye metalik baskı efekti verir.

SATİN KAĞIT
Üzerine uygulanan işlemler ile dokuyu mat hissettirip, görüntüyü ise metalik gösteren bu kağıt, iki duyguyu bir arada hissedebileceğiniz, olağanüstü görselliğe ve dokuya sahip bir kağıt türüdür.

“Üstün Renk Kalitesi”

Fotoğraflarınız, son teknoloji baskı ekipmanlarımız ve usta gözlerin kontrolünde muhteşem renk kalitesi ile hayat buluyor. Biliyoruz ki, doğru renk, fotoğraftaki duyguyu eksiksiz hissettirir.

PAKETLER

İstemiş olduğunuz içeriklere göre daha önceden belirmemiş olduğumuz albüm paketlerini seçerek sipariş verebilirsiniz.

EKO PAKET
1 Adet Panormaik Albüm
2 Adet Cep Albümü

EKO PLUS PAKET
1 Adet Panormaik Albüm
2 Adet Cep Albümü
1 Adet Panoramik Albüm Kutusu

SÜPER PAKET
1 Adet Panormaik Albüm
2 Adet Aile Albümü

GOLD PAKET
1 Adet Panormaik Albüm
2 Adet Aile Albümü
1 Adet Panoramik Albüm Kutusu

Detaylı Bilgi ve Siparişleriniz İçin Üye Olunuz.

Menü