Fotoğraf Kutusu

Fotoğraflarınız En Güzel Hazine, Onları En Güzel Kutuda Saklamalı

MEMORY BOX NEDİR?

Fotoğraflarınız 50 Adet 13×18 cm baskılı olarak ve tamamlayıcı kutu içerik aksesuarları ile tamamlanarak, uzun yıllar boyunca saklayabileceğiniz, estetik ve dekoratif yeni nesil fotoğraf saklama kutularıdır.

Detaylı Bilgi ve Siparişleriniz İçin Üye Olunuz.

DOKUNUN, HİSSEDİN
Üretiminde kullanılan, 5 Farklı renk seçeneğine sahip NUBUK malzemesi,Doğal dokulu ahşap şasesi üzerinde muhteşem uyum sergilemektedir. Ayrıca, ikonik simgelerin içinde Lazer İsim ve tarih yazma alanı ile de, ürünü,kişiye özel kılmaktadır.

ŞEFFAF KAPAK
PLEKSİ malzemesi, Memory Box ürünlerimizde de çok güzel oldu. Tümünde veya sadece kapaklarında kullandığımız PLEKSİ malzemesi üzerinde, ikonik desenlerin içinde, isim ve tarih alanıda eklenerek, kişiye özel bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

DOKUSUNDA DOĞALLIK VAR
Doğal dokusu üzerine, ince işçilik gerektiren Retro tarzı boyası AHŞAP malzemesini daha da güzel kılıyor. Ayrıca, ikonik desenlerin içinde lazer kazıma isim ve tarih yazma alanı da bulundurarak, aidiyet duygusunu hissettirir.

UNUTULMAZ BİR HEDİYE

En değerli anlara ait fotoğrafların içinde olduğu, özel günlerin değerine uygun anlamlı bir hediye..

Memory BOX ürünlerimizi, özel günlerde hediyelik ürün olarak müşterilerinize alternatif bir ürün olarak sunabilirsiniz.

Farklı malzemeler kullanılarak üretilen, farklı ebat ve şekillere sahip Fotoğraf Kutuları, tarzı ve estetik tasarım yapısı ile göz alıyor. Kendi Çektiğiniz profesyonel fotoğraflarınızı müşterinize teslim etmek için alternatif bir ürün olarak kullanabileceğiniz gibi, müşterilerinden TAB edilmesi için gelen amatör çekim fotoğraflar içinde alternatif ve hediyelik ürün olarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

“FOTOĞRAFLARINIZIN YIPRANMAYACAK HAFIZASI”

Tüm Memory Box ürünlerimizin içinde bulunan, modern çizgilere sahip 16 ve 32 gb. kapasitesinde Cam Flaş Bellek veya ahşap kaplı flaş bellek, ürünlere tam uyum gösteren bir aksesuar olmakla beraber, fotoğraflarınızı dijital olarak uzun yıllar boyunca kayıt altında tutmanızı sağlıyor.

Detaylı Bilgi ve Siparişleriniz İçin Üye Olunuz.

Menü