DUVARLAR HİKAYELERİ ANLATSIN

En mutlu anların belgesi fotoğraflarınız, görsel ürünlerimiz ile hayat bulsun… Klasik Fotoğraf Baskılı Poster ürününe, daha güçlü görsellik kazandıracak malzemeler ile üretilmiş kanvas tablo, profesyonel poster baskı, pleksi kanvas tablo ve diğer kanvas baskı ürünlerimiz ile, duvarlar, mutluluk hikayeleri anlatsın…

Tüm Modeller ve Siparişleriniz İçin Üye Olunuz.

DOKUNUN, HİSSEDİN
Lateks Baskı Teknolojisinde, Muhteşem renklerde basılan oirjinal dokulu KANVAS kumaşına basılan fotoğraflar, artık bir tablo değeri taşımaya başlıyor. Kanvas baskı tablolar sayesinde bakıldıkça tüm hikayeleri anlatan fotoğraflar, dokununca da değerini anlatıyor.

FOTOĞRAFLARINIZI DERİNLEŞTİRİR…
Fotoğraflarınızın daha boyutlu görünmesini sağlayan “PLEKSİ”, bulunduğu yere görsel bir şölen katmak için, en uygun şekilde tasarlandı. Fotoğraflarınıza daha da derinlik katan parlak KANVAS PLEKSİ, vazgeçemeyeceğiniz bir Duvar Sanatı ürünü olacak. Kanvas pleksi baskı ile fotoğraflarınıza üçüncü boyut katın.

PROFESYONEL POSTER
Profesyonel fotoğraf kağıdına, muhteşem renk kalitesinde basılan fotoğraflarınız, klasik poster anlayışına profesyonellik katarak, uzun yıllar saklanacak bir ürün haline geliyor. Yüksek kaliteli profesyonel poster baskı ile anlarınızı sonsuza taşıyın.

Kanvas Baskı

Kanvas baskı yani tuval üzerine baskı özel dokusu, renklerin canlılığı ve gerçeklik hissiyle duvar dekorasyonunuz için birebirdir. Kanvas kumaşı (pamuklu kumaş) üzerine dijital iç mekan baskı yapılarak oluşturulan tablo çeşitleridir. Fotoğraf baskılarına alternatif olarak tercih edilen kanvas tablolar dekoratif, sanatsal ve uzun ömürlüdürler.

İstenilen (özel) ebatlarda ve parçalı üretilebildikleri için ergonomiktirler.

Yaşam alanlarınızı modern kanvas tablolar ile renklendirebilir, en güzel An’larınızla duvarınızı bir sanat galerisine dönüştürebilirsiniz.

Kanvas baskı çözümlerimizde yüksek malzeme kalitesi ile gerçeğe yakın renkleri bir  araya getirdik. Size sadece en güzel anlarınızdan en özelini seçmek ve duvarınızı sanata dönüştürmek kalıyor.

ÇERÇEVELİ KANVAS TABLO

Çerçeveli kanvas tabloları dekoratif ve sanatsal görünümü ile istediğiniz ebatlarla duvarınızı dekore edebilirsiniz. Tablolarımızın dışına kullandığımız profil ile yaptığımız uygulama sayesinde kazandığımız mükemmel görselliği siz de keşfedin.

PARÇALI KANVAS TABLO

Parçalı kanvas tablo brden çok kanvas tablonun bütün oluşturmasıyla yapılan tablo çeşitleridir. Farklı adetli seçenekleri mevcuttur. Fotoğraf baskılarına alternatif olarak tercih edilen parçalı kanvas tablolar dekoratif, sanatsal ve uzun ömürlüdürler.

% 100 PAMUKLU KOTON KUMAŞ

350 gr. kalınlıkta %100 pamuklu sanatsal kanvas kumaş kullanılmaktadır.

POSTER BASKI

Fotoğraflarınızı birer postere dönüştürmek poster baskı çözümlerimizle çok kolay. Poster baskı, evinizi ve ofis duvarlarınızı farklılaştırmak ve özelleştirmek için mükemmel bir yoldur. Yüksek dayanıklığa sahip özel fotoğraf kağıdına basılmaktadır.

Pleksi Baskı

Pleksi baskı, pleksi malzemesi sayesinde, kalitesi ve ışık geçirgenliğini tam olarak sağladığından, ışıklı ortamlarda en fazla kullanılan baskı malzemesidir. Profesyonel Fotoğraf Baskısı üzerine Pleksi Kaplaması yapılarak hazırlanan ürünümüz ile  yeni bir boyut kazandırırız.

Detaylı Bilgi ve Siparişleriniz İçin Üye Olunuz.

Menü