AHŞAP ALBÜMLER

“Duyuları harekete geçiren tasarımlara sahip ahşap modellerimiz anılarınız ile uyum içerisinde.”

Tüm Modeller ve Siparişleriniz İçin Üye Olun.

Ahşap Albüm

AHŞABIN ASALETİNİ HİSSEDİN

“Özgün fikirler ile tasarlanan ve yeniliği hissettiren albüm modellerimizde, farklı malzemeleri bir araya getirerek, muhteşem uyumu, yenilikçi tasarımlarla bir araya getiriyoruz.”

Ahşap, yaşamımızın her alanında var, bakması görsel bir keyif olan panoramik albümde neden olmasın? Beğenisi doğallıktan yana olanlar için hazırladığımız ahşap albümleri doğal dokulu ahşap malzemesini, dokununca doğallığını hissedeceğiniz, ahşaba uyum gösterecek renk seçenekleri bulunan Koton ve İpek/flok malzemesi ile bir araya getirerek, görsel zenginliği, cömertçe sunuyoruz.

Tüm Modeller ve Siparişleriniz İçin Üye Olun.

Orijinal Tasarımlar

Özel Kutu Seçenekleri

Yüksek Malzeme & Baskı Kalitesi

RENKLER

Özel renk seçenekleri ile hem sizlerin hemde müşterilerinizin zevkine hitap eden ahşap albümlerimiz ile çeşitliliğinizi arttırın.
Mükemmelliyetçilik bizim karakterimiz ve biz tüm Panoramik albümlerimizi tasarlarken, detayı önemsiyor ve tüm detayları en ince noktasına kadar uyumlu hale getirerek, güzelliği bir bütün olarak var ediyoruz.

Kahve (Koton)

Bordo (Koton)

Bej (Koton)

Mavi (Koton)

Siyah (Deri)

Kahve (Süet)

Vizon (Süet)

Kiremit (Süet)

CİLTLEME

Albüm tasarımlarında ki çoklu sayfa tercihlerinde, Hot-Melt teknolojisi kullanılan ciltlemele sisteminde yapılıp, sayfa kalınlıklarımız 0,5 mm. ile 1 mm. aralığında değişmektedir.

LAY FLAT SAYFALAR

Teknolojik yeni bir kazanım olan Lay-Flat sayesinde albümler, açıldığında kusursuz bir göz zevki ve görüntü akışkanlığı sağlar. Standart 10 sayfa olarak üretilen albümler de, dilediğiniz kadar tasarımı yapabilir, sayfa adetini arttırabilirsiniz. Sayfalarda kullanılan ürün kalınlığı 0,5 mm. ile 1 mm. arasında tercih edebilirsiniz. VIP Kategorisinde yer alan Satin segmentinin, giriş kısmı sizler için ekstra özel bir materyalle desteklenip, sunulan aydınger kağıdı sayesinde özel notlar yazılacak halde kişiselleştirmenize olanak sağlar.

ALBÜM KUTULARI

Tasarım olarak benzersiz bir kalite ve malzemeye sahip olan panoramik albüm kutularımız, her albümün kendine özgün renginde üretilmektedir. Profesyonel fotoğrafçılarımızın olmazsa olmazı olan bu kutular, güvenilir, uzun ömürlü ve dekoratif şekilde sergilemeleri için tasarlanmıştır.

Tüm Albüm Kutu Modelleri ve Siparişleriniz İçin Üye Olun.

EBATLAR

Profesyonel fotoğrafçılarımızın en çok tercih ettiği ve modellere göre farklı ebatlarda üretilen panoramik albümlerimiz aşağıdaki ebatlarda üretilmektedir.

YATAY EBATLAR
25,4 x 70
30.5 x 80

KARE EBATLAR
30,5 x 60

DİKEY EBATLAR
30,5 x 50
35 x 65

KAĞIT TİPLERİ

Özel günlerinizdeki en güzel anılarınızı en canlı ve en güvenilir bir şekilde saklayabilmeniz için 4 farklı kağıt modelini sizlere sunuyoruz. Profesyonel Fotoğrafçıların tercihi ve son baskı teknolojilerinin tercihi olan bu kağıt modellerini zevkinize göre tercih edebilirsiniz.

MAT KAĞIT
Baskı renkleri ve geçişlerinde yüksek kalitede görüntü sunan bu kağıt, Parlak ve yarı ipeksi görünümü ile profesyonel fotoğrafçıların panoramik albümlerinde tercih ettiği orjinal fotoğraf kağıt türlerinden biridir.

Y-TİPİ KAĞIT
İpeksi görüntü ve dokusu ile uzun yıllardır profesyonel fotoğrafçılar bırakmadığı için tercih edilen kağıt türleri arasındadır.

KRİSTAL KAĞIT
Fotoğraf kağıdının, üzerine uygulanan parlak laminasyon kaplama sayesinde göz alıcı bir ışıltı görüntüsüne sahiptir. Bu Kaplama sayesinde fotoğraflar uzun yıllar dış etkenlere karşı yüksek dayanıklılık gösterir.

METALİK KAĞIT
Dünya’da pearl olarak bilinen bu kağıt orjinal fotoğraf kağıdı olup içerisindeki gümüş oranının yüksek olmasından dolayı baskı sonrası fotoğraflardaki görüntüye metalik baskı efekti verir.

“Üstün Renk Kalitesi”

Fotoğraflarınız, son teknoloji baskı ekipmanlarımız ve usta gözlerin kontrolünde muhteşem renk kalitesi ile hayat buluyor. Biliyoruz ki, doğru renk, fotoğraftaki duyguyu eksiksiz hissettirir.

PAKETLER

İstemiş olduğunuz içeriklere göre daha önceden belirmemiş olduğumuz albüm paketlerini seçerek sipariş verebilirsiniz.

EKO PAKET
1 Adet Panoramik Albüm

EKO PLUS PAKET
1 Adet Panoramik Albüm
1 Adet Panoramik Albüm Kutusu

SÜPER PAKET
1 Adet Panoramik Albüm
2 Adet Aile Albümü

GOLD PAKET
1 Adet Panoramik Albüm
2 Adet Aile Albümü
1 Adet Panoramik Albüm Kutusu

Detaylı Bilgi ve Siparişleriniz İçin Üye Olunuz.

Menü